Online hosszabítás
DF Honlap

Hírek, aktualitások

A fordítóiroda nyári zárva tartása
2017. augusztus 10. | A fordítóiroda 2017. augusztus 14. és 25. között zárva tart. »
A könyvtár nyári nyitvatartása
2017. június 15. | A könyvtár nyitva tartása a nyári időszakban az alábbiak szerint alakul. »
A jegyzetbolt aktuális kínálata
2017. június 12. | A mellékelt táblázat a jegyzetbolt aktuális kínálatát tartalmazza. »
Új helyen a fordítóiroda
2017. március 7. | A fordítóiroda átköltözött a Semmelweis utcai kollégiumba. »
Mechanika jegyzetek a jegyzetboltban
2017. február 16. | Megérkeztek a Műszaki mechanika jegyzetek és példatárak a jegyzetboltba! »
Magyar Elektronikus Referenciaművek Szolgáltatás (MeRSZ)
2017. január 3. | Az Akadémiai Kiadó teljes szövegű elektronikus könyvadatbázisa »
Óriási könyvbörze a könyvtárban - folytatódik!
2016. november 7. | Az érdeklődésre és sikerre való tekintettel, folytatódik a Tudomány Hetén kezdődött könyvbörze. Az árusított könyveket a könyvtár emeletén találják. »
Buza Antal: Operációsrendszerek című jegyzete kapható a jegyzetboltban
2016. október 20. | Újra kapható Buza Antal: Operációsrendszerek című jegyzete a jegyzetboltban! »
Izsák Gyula: Mechanika 3. című jegyzete kapható a jegyzetboltban