Online hosszabbítás
DUE Honlap

Hírek, aktualitások

Leszámolási tudnivalók végzős hallgatóknak
2017. november 15. | Kérjük, olvassák el figyelmesen a könyvtári leszámolással kapcsolatos információkat (amelyet a Neptunban is megkaptak 2017. november 13-án). »
Ujvári János diplomadíj-pályázat felhívás a 2017-18 tanév őszi félévében végzős hallgatók részére
2017. október 3. | Az alap- és mesterképzésben részt vevő hallgatók szellemitulajdon-védelmi tudásának bővítése érdekében a Szellemi Tulajdon Nemzeti Hivatala (SZTNH) pályázaton elnyerhető díjat létesít végzős hallgatók részére. »
A jegyzetbolt aktuális kínálata
2017. szeptember 1. | A mellékelt táblázat a jegyzetbolt aktuális kínálatát tartalmazza. »
Mechanika jegyzetek a jegyzetboltban
2017. február 16. | Megérkeztek a Műszaki mechanika jegyzetek és példatárak a jegyzetboltba! »
Magyar Elektronikus Referenciaművek Szolgáltatás (MeRSZ)
2017. január 3. | Az Akadémiai Kiadó teljes szövegű elektronikus könyvadatbázisa »
Folyóiratok a könyvtárban
2015. július 7. | A táblázat tartalmazza a könyvtárba járó folyóiratokat. »
A könyvtár katalógusa mobilról
2014. június 10. | Katalógusunk márciustól elérhető mobiltelefonról is! »