Online hosszabítás
DF Honlap

Hírek, aktualitások

Író-olvasó találkozó Ugron Zsolnával
2017. május 12. | 2017. május 25-én 16 órától Ugron Zsolna írónő lesz a vendégünk. »
Leszámolási tudnivalók végzős hallgatók részére
2017. április 27. | Kérjük, olvassák el figyelmesen a könyvtári leszámolással kapcsolatos információkat (amelyet a Neptunban is megkaptak 2017. április 21-én). »
Ingyenes próbahozzáférés a ProQuest adatbázishoz
2017. április 10. | Ismét lehetőség van a a Dunaújvárosi Egyetemen az adatbázis 60 napos ingyenes tesztelésére, konzorciumi és egyéb tartalmaink kipróbálására. »
Új helyen a fordítóiroda
2017. március 7. | A fordítóiroda átköltözött a Semmelweis utcai kollégiumba. »
Ujvári János diplomadíj-pályázat a 2016-17 tanév tavaszi félévében
2017. február 24. | A Szellemi Tulajdon Nemzeti Hivatala a 2016/2017. tanév tavaszi félévében is meghirdeti az Ujvári János diplomadíj-pályázatot, melynek célja a szellemitulajdon-védelmi ismeretek növelése az alap- és mesterképzésben részt vevő végzős hallgatók körében. »
Mechanika jegyzetek a jegyzetboltban
2017. február 16. | Megérkeztek a Műszaki mechanika jegyzetek és példatárak a jegyzetboltba! »
Magyar Elektronikus Referenciaművek Szolgáltatás (MeRSZ)
2017. január 3. | Az Akadémiai Kiadó teljes szövegű elektronikus könyvadatbázisa »
Óriási könyvbörze a könyvtárban - folytatódik!
2016. november 7. | Az érdeklődésre és sikerre való tekintettel, folytatódik a Tudomány Hetén kezdődött könyvbörze. Az árusított könyveket a könyvtár emeletén találják. »
A jegyzetbolt aktuális kínálata
2016. október 24. | A mellékelt táblázat a jegyzetbolt aktuális kínálatát tartalmazza. »
Buza Antal: Operációsrendszerek című jegyzete kapható a jegyzetboltban