Online hosszabbítás
DUE Honlap

Fordítóiroda

Tisztelt Ügyfeleink!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a Fordítóiroda 2019. 01. 29-től (kedd) 2019. 02. 04-ig (hétfő) betegség miatt ZÁRVA TART.

Ebben az időszakban az elkészült fordításokat kiadjuk, de új megrendeléseket nem áll módunkban felvenni!

Megértésüket köszönjük!

A Dunaújvárosi Egyetem fordítóirodája az Egyetemi Könyvtárban működik.

Nyitva tartás:

Hétfő: Zárva

Kedd - Péntek: 12:00 - 15:30

Szombat - vasárnap: Zárva

A levelezős hallgatók konzultációs péntekein a fordítóiroda zárva tart:

• 2019. március 1., 8., 22., 29.
  • április 12., 26.,
  • május 3., 17.

Az ügyfélfogadási időn kívül érkező ügyfeleket nem áll módunkban fogadni!

Fordítást CSAK személyesen áll módunkban felvenni!

Cím:

2400 Dunaújváros, Táncsics M. u. 1/a

Telefonszám:25/551-731
E-mail: forditas@uniduna.hu

A Fordítóiroda kizárólag hivatalos fordítást végez, hiteles fordítást nem! Amennyiben hiteles fordításra van szüksége, forduljon az Országos Fordítási és Fordításhitelesítő Irodához (http://www.offi.hu/).

A munkatársaknak nem feladata és nem kötelessége tudni, hogy milyen ügymenethez szükséges hiteles fordítás. Kérjük, mindenképpen érdeklődje meg, elegendő-e a hivatalos fordítás az ügyintézéshez!

A fordítások nem helyben készülnek, a munkatársak kizárólag adminisztratív munkát végeznek (megrendeléseket vesznek fel, illetve az elkészült fordításokat adják ki).

A fordítók kizárólag jól olvasható nyomtatott szöveget fordítanak, kézírásos és/vagy halvány, nem olvasható szöveget nem áll módunkban átvenni! A munkatársaknak nem feladata az ügyfelek adminisztratív feladatainak elvégzése (nem gépelik be a fordítandó szöveget, nem intézik az ügyfelek egyéb ügyeit)!

A fordítók azt a szöveget fordítják, amit kapnak! Nem feladatuk és nincs is hozzá joguk, hogy eldöntsék, mi a lényeges a szövegben! Amennyiben nem a teljes szöveget kívánják lefordíttatni, kérjük, egyértelműen jelöljék a fordíttatni kívánt részt/részeket!

A fordítások 3 munkanap alatt készülnek el. Felárért kérhető (+50%) 2 munkanapos fordítás is. 2 oldalnál hosszabb terjedelmű szöveg esetében a határidő egyéni tárgyalás alapját képezi!

Fizetni készpénzzel vagy átutalással, kizárólag magyar forinttal lehet!
Kérjük, hogy fizetés és távozás előtt mindenképpen ellenőrizzék az elkészült dokumentumban a személyes adatokat, nincs-e bennük elgépelés! Pénzt visszafizetni nem áll módunkban!

Köszönjük együttműködésüket és megértésüket!