2022. november 28.
Könyvtári tagság megszüntetése - záróvizsgára jelentkezés
Hasznos információk a könyvtári tagság megszüntetésével kapcsolatban végzős hallgatóink számára.

Kedves Záróvizsgázó hallgatók!

A Tanulmányi hivatal tájékoztatójában szerepel, hogy a záróvizsgára való bocsátás egyik feltétele a könyvtári tagság megszüntetése.

A könyvtárból érdemes minél hamarabb kijelentkezni, hogy a későbbiekben ne felejtsék el és a záróvizsga napján ne érjék Önöket meglepetések.

Azon hallgatók számára, akik nem rendelkeztek könyvtári tagsággal visszajeleznek kollégáink a NEPTUN felületén, hogy mehetnek záróviszgára.

Akik rendelkeznek tagsággal azoktól kérjük, hogy a könyvtári jegyeiket postai úton feladva vagy személyesen leadva hozzák vissza részünkre.

Ha könyvtári könyv van Önnél, akkor mindenképpen hozza vissza, mert egészen addig nem engedélyezzük a leszámolást, amíg nem "egyenlítette" ki tartozását.

Könyvtári könyv elvesztése esetén a könyv jelenlegi árát számoljuk fel.

A személyes ügyintézés a könyvtár nyitvatartási idejében lehetséges kedden és csütörtökön 13:00-18:00 között.

Kérdés esetén a nyitvatartási időben kereshetnek minket személyesen és telefonon.

Email-ben folyamatosan elérhetőek vagyunk.

Kérjük, hogy figyeljenek az időpontok betartására.