2021. április 16.
Könyvtári leszámolás menete záróvizsgázó hallgatók számára
Záróvizsgára való bocsátás egyik feltétele a könyvtárból való kijelentkezés és a kintlévő dokumentumok visszahozatala.

Kedves Záróvizsgázó hallgatók!

Kérünk minden beiratkozott olvasót, aki záróvizsgára szeretne, figyeljen Tanulmányi Hivatal által kiküldött tájékoztatóban leírtakra.

Kérdés esetén állunk rendelkezésre a konyvtar@uniduna.hu és a 25-551-730-as telefonszámon.

A könyvtárból való kijelentkezés az alábbi módon lehetséges a Tanulmányi Hivatal tájékoztatója alapján:

A könyvtári leszámolás menete:

A leadott záróvizsga jelentkezések alapján a könyvtár munkatársai elektronikus visszajelzést küldenek a Tanulmányi Hivatal felé arról, hogy az adott hallgató,

·         nem könyvtártag, - rendben,

·         beiratkozott könyvtártag, nincs tartozása, de nem adta le az olvasójegyét, - le kell adnia az olvasójegyet, hogy le tudják zárni a tagságát,

·         beiratkozott könyvtártag, tartozása van - ki kell egyenlítenie a tartozását, le kell adnia az olvasójegyet, hogy le tudják zárni a tagságát.

Az olvasójegyét postán is elküldheti a könyvtár alábbi címére.

Amennyiben nem vette igénybe a könyvtár szolgáltatásait, de nem emlékszik arra, hogy beiratkozott-e, akkor az alábbi elérhetőségek egyikén egyeztessen a könyvár munkatársaival!

A záróvizsga napját megelőző 3. munkanapig meg kell, hogy érkezzen a visszajelzés arról, hogy a könyvtári leszámolása rendben van!

Felhívom a figyelmét arra, hogy nem bocsátható záróvizsgára, ha a könyvtár munkatársaitól azt a visszajelzést kaptuk, hogy nem számolt le (nem küldte vissza az olvasójegyét), vagy a fennálló tartozását nem rendezte!

A könyvtár elérhetőségei:

Dunaújvárosi Egyetem Könyvtár és Információs Központ